Szkolenie "Wizualna analiza skóry z wykorzystaniem lampy Wooda" pozwoliło mi w zupełnie inny sposób spojrzeć na skórę i zobaczyć co się dzieje w niej głębiej. Uważam, że jest to wiedza zaawansowana, ale najbardziej istotna w planowaniu różnych terapii kosmetologicznych. Z pewnością będę wracała do materiałów z tego szkolenia najczęściej. Ogromne gratulacje dla Pani Magdy Komorowskiej za stworzenie tak istotnego szkolenia w świecie kosmetologii! 🙂
To co na szkoleniu mi się najbardziej podobało to przekazywanie praktycznej wiedzy, duża ilość zdjęć i przykładów. Bardzo pomocne jest nagranie umożliwiające powrót do materiałów ze szkolenia. Czekam na więcej!
Bardzo doceniam sposób przekazania wiedzy oparty na wieloletniej praktyce oraz wyczerpujące podejście do tematu diagnostyki skóry.
Pani Magda posiada bardzo dużą wiedzę, którą w sposób łatwy i zrozumiały przekazuje. Szkolenie było prowadzone online, natomiast w prezentacji znalazło się wiele zdjęć, które bardzo dobrze obrazowały omawiane przypadki. Szkolenie było moim zdaniem wyczerpujące jak na swój plan. Mimo wszystko już czekam na kolejne, ponieważ tematy diagnostyki ściśle współgrają z innymi.
Odbyłam szkolenie z diagnostyki skóry i podstawowe z Dermaviduals. Polecam gorąco. Magda jest osobą pełną pasji i posiada ogromną wiedzę, którą dzieli się na szkoleniach. 100% satysfakcji gwarantowane.
Ewa Gosk
KOSMETOLOG WIELKA BRYTANIA
Najlepsze szkolenia! Madzia jest genialna i profesjonalna, cały czas do tej pory podpowiada i radzi. Czekam też na spotkanie z Martiną i szkoleniem z Dermaviduals! ? Niesamowita wiedza i bardzo ciekawe doświadczenie szkolenia po niemiecku??!!
Odbyłam szkolenie stacjonarne z analizy skóry i szkolenie on-line z Dermaviduals i z czystym sumieniem mogę polecić Magdę! Ma bardzo ogromną wiedzę i doświadczenie. Po szkoleniu, w razie jakichkolwiek pytań zawsze można na nią liczyć.
Pani Magdo, bardzo dziękuję za szkolenie. Było ono, podobnie jak poprzednie bezpłatne webinary, napakowane po brzegi ogromem wiedzy. Jest Pani stworzoną do tego osobą, na odpowiednim miejscu 🙂 Ja oczywiście rozpoczęłam już współpracę z marką Dermaviduals. Dopiero zaczynam, ale przekazana przez Panią wiedza bardzo mi pomaga.