an_czar

Anna Czarnecka

To co na szkoleniu mi się najbardziej podobało to przekazywanie praktycznej wiedzy, duża ilość zdjęć i przykładów. Bardzo pomocne jest nagranie umożliwiające powrót do materiałów ze szkolenia. Czekam na więcej!

k.zontek

Karina Zontek

Bardzo doceniam sposób przekazania wiedzy oparty na wieloletniej praktyce oraz wyczerpujące podejście do tematu diagnostyki skóry.

sitasz

Ewelina Sitasz

Pani Magda posiada bardzo dużą wiedzę, którą w sposób łatwy i zrozumiały przekazuje. Szkolenie było prowadzone online, natomiast w prezentacji znalazło się wiele zdjęć, które bardzo dobrze obrazowały omawiane przypadki.
Szkolenie było moim zdaniem wyczerpujące jak na swój plan. Mimo wszystko już czekam na kolejne, ponieważ tematy diagnostyki ściśle współgrają z innymi.

ewa gosk

Ewa Gosk

Odbyłam szkolenie z diagnostyki skóry i podstawowe z Dermaviduals. Polecam gorąco. Magda jest osobą pełną pasji i posiada ogromną wiedzę, którą dzieli się na szkoleniach.
100% satysfakcji gwarantowane.

rekas

Aleksandra Rękas

Najlepsze szkolenia! Madzia jest genialna i profesjonalna, cały czas do tej pory podpowiada i radzi.
Czekam też na spotkanie z Martiną i szkoleniem z Dermaviduals! ? Niesamowita wiedza i bardzo ciekawe doświadczenie szkolenia po niemiecku??!!

ula

Urszula Śmietanka

Odbyłam szkolenie stacjonarne z analizy skóry i szkolenie on-line z Dermaviduals i z czystym sumieniem mogę polecić Magdę! Ma bardzo ogromną wiedzę i doświadczenie. Po szkoleniu, w razie jakichkolwiek pytań zawsze można na nią liczyć.

pichlak

Sylwia Pichlak

Pani Magdo, bardzo dziękuję za szkolenie. Było ono, podobnie jak poprzednie bezpłatne webinary,  napakowane po brzegi ogromem wiedzy. Jest Pani stworzoną do tego osobą, na odpowiednim miejscu 🙂 Ja oczywiście rozpoczęłam już współpracę z marką Dermaviduals. Dopiero zaczynam, ale przekazana przez Panią wiedza bardzo mi pomaga.