Konsultacja to moje ulubione narzędzie pracy

Wierzę, że konsultacja otwiera serca i umysły klientów, co przekłada się na ich zaangażowanie i zaufanie do kosmetologa.

Przez lata pracy jako kosmetolog i właściciel salonu beauty utwierdziłam się w przekonaniu, że to nie popularne sprzęty ani znane marki kosmetyczne są tym, co przyciąga klientów do konkretnego kosmetologa.

Wcale nie trzeba gonić za trendami i starać się o kolejne kredyty, gdy właściwie opanujemy sposób przeprowadzania rozmowy z klientem.

Jeśli się nam to uda, wyróżnimy się na rynku i poprowadzimy stabilny, dochodowy biznes.

Tworzę materiały edukacyjne dla holistycznych kosmetologów, które ułatwiają im pracę na każdym etapie ich rozwoju. Pokazuję, jak można udoskonalić obsługę klienta: od przeprowadzania wywiadu, przez analizę skóry, aż po ułożenie Beauty Planu.

“Holistyczne podejście do klienta? To zajmuje za dużo czasu i się nie opłaca…”

Obawiasz się, że wprowadzenie nowych metod wydłuży wizytę do kilku godzin? Boisz się, że klienci zrezygnują, bo oni “przyszli tylko na zabieg”? Nie jesteś pewna, czy będą na to chętni?

Prawda jest taka, że jeśli chcesz się wyróżnić, to całościowe podejście do problemów skórnych jest do tego jedyną drogą.

Owszem, na początku może zajmować Ci to nieco więcej czasu. Ale takie podejście bardzo szybko się zwróci – nie tylko czasowo, ale i finansowo.

Pomyśl w ten sposób: długotrwałe efekty klienta to Twoja najlepsza reklama. Otoczony opieką klient nie tylko poleci Cię innym. On będzie wracał po więcej.

Jak możesz się wyróżnić?

Szybkie, jednorazowe zabiegi nie zapewnią Ci konkurencyjności – to może zrobić każdy kosmetolog.

Za to Twojego sposobu pracy, podejścia do problemów i znajomości danej osoby – tego nie podrobi nikt. Jeśli klient poczuje się wysłuchany i zobaczy, że naprawdę go rozumiesz i Ci na nim zależy, to zostanie z Tobą na długo. Nie pójdzie do nikogo innego, bo nikt nie zna go tak dobrze, jak Ty.

Trwała relacja z klientem to najlepsza inwestycja w Twojej pracy. Zyskasz nie tylko stabilność zawodową, ale też coś o wiele cenniejszego… Zaufanie klienta, który czuje, że wiesz, co robisz, a to, co proponujesz jest najlepsze dla niego.

W pracy kosmetologa to właśnie klienci są najważniejsi. Ich problemy ze skórą, efekty i zaufanie, jakim nas obdarzają.

A jednak wciąż zbyt często widzę coś dokładnie odwrotnego – jak “specjaliści” skupiają się bardziej na kupowaniu kolejnych drogich sprzętów i kombinują jak pozyskać rzeszę nowych klientów… zupełnie zapominając o dobru obecnych podopiecznych.

Wiem, że na pewno nie chcesz być jedną z nich!

Holistyczne podejście to właśnie to, do czego chcę Cię zachęcić. Dzięki temu zyskasz mnóstwo powracających klientek, które z chęcią będą płacić za Twoje usługi.

Przekonasz się, jak dużo satysfakcji może przynosić nasza praca. I jak dużo zyskasz Ty i Twoi klienci, kiedy spojrzysz na skórę w ten sposób.

Dlaczego warto się ze mną uczyć?

  • Przede wszystkim jestem praktykiem, nie teoretykiem. Jako kosmetolog pracuję od 2010 roku, a od 2013 roku prowadzę własny salon. Każdego dnia obserwuję, oceniam i analizuję skóry oraz uczę klientów jak mają ją pielęgnować, aby pozbyć się konkretnych problemów.
  • Pracowałam z setkami klientów i znam chyba każdy możliwy problem – oraz jego rozwiązanie. To właśnie doświadczenie z salonu pozwala mi łatwo i skutecznie przekazywać moją wiedzę innym kosmetologom.
  • Po moich szkoleniach nie pozostajesz sama. Zawsze chętnie Ci pomogę, jeśli będziesz miała jakieś dodatkowe pytania.

Skoro tu jesteś to znaczy, że masz podobnie do mnie.
Świetnie się składa!

Nauczę Cię patrzeć na skórę jako całość, a nie tylko jak na fragment człowieka. Na ten fascynujący narząd wpływa tak wiele czynników, że szukając przyczyny problemu trzeba zamienić się w detektywa. I to właśnie uwielbiam w tej pracy – zawsze można odkryć coś nowego. Największą nagrodą są jednak zadowoleni klienci, którzy nareszcie widzą upragnione efekty.

Zobacz ofertę szkoleń

Rekomendacje

Treści, które tworzę pomogły już wielu kosmetologom. Poniżej możesz zobaczyć niektóre opinie.

Szkolenie pozwoliło mi w zupełnie nowy sposób spojrzeć na rozpisywanie zaleceń dla klientów.

Uważam, że jest to wiedza nieusystematyzowana w branży beauty, ale bardzo istotna w planowaniu terapii kosmetologicznych oraz nawiązywaniu stałej relacji z klientką.

Z pewnością za każdym razem podczas rozpisywania Beauty Planów będę korzystać z szablonów oraz arkuszy, które otrzymałam na szkoleniu.

Ogromne podziękowania dla Pani Magdy Komorowskiej za poukładanie tych wszystkich informacji.

Katarzyna Kaczanek

Total Beauty, Kędzierzyn-Koźle

Praktyczna wiedza i duża ilość przykładów.

Co jest najważniejsze u Magdy? Ona cała jest jak najlepsza książka od anatomii skóry, a wiedza, którą przekazuje jest poparta jej wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientkami. Ona się tym fascynuje, to widać w jej energii i uśmiechu.

To co na szkoleniu najbardziej mi się podobało to przekazywanie praktycznej wiedzy i duża ilość przykładów. Bardzo pomocne jest nagranie umożliwiające powrót do materiałów ze szkolenia. Czekam na więcej!

 

Katarzyna Kaczanek

Total Beauty, Kędzierzyn-Koźle

Opieka po szkoleniu oraz wsparcie na grupie pozostałych uczestników pomagają pokonywać trudności również po odbytych warsztatach.

Magda szkoli i czuwa nad swoimi podopiecznymi. To jest dla mnie bardzo ważne, bo zazwyczaj szkolenia to jedno, a potem codzienna praca w gabinecie i tak później weryfikuje zdobytą wiedzę.

Mamy stały kontakt e-mailowy i zawsze mogę liczyć na jej pomoc przy trudnych skórach klientek.

Katarzyna Skowrońska

KM Kosmedica, Kowalewo Pomorskie

Jestem wdzięczna i czuję ulgę! W końcu ktoś poukładałał mi w głowie cały schemat konsultacji.

Po szkoleniu jestem znacznie spokojniejsza i wiem, że dam radę. Teraz wszystko jest spójne i logiczne.

Szczególnie spodobał mi się sposób podkreślania czynników, które w sposób pośredni i bezpośredni mają wpływ na skórę.

Przez to Karta Klienta jest bardzo czytelna i przy każdej kolejnej wizycie mogę w szybki sposób sprawdzić, jakie składowe miały wpływ na problem skórny u mojego klienta.

Anna Ratyńska

Gabinet Zdrowy Styl, Warszawa

Polecam każdemu, kto chciałby pracować z Beauty Planami, ale kompletnie nie wie jak się do tego zabrać.

Jestem po szkoleniu “Układanie Planów Pielęgnacji”. Bardzo spodobała mi się czytelność przedstawianych treści, precyzja i konkretne podejście. Nigdy jeszcze nie byłam na tak wartościowym i merytorycznym  szkoleniu.

Dziękuję za wszystkie szablony, które są dopracowane w najmniejszym szczególe.

Polecam je każdemu, kto czuje, że ten sposób pracy jest bliski jego sercu i jest świadomy, że współczesny klient chce być traktowany wyjątkowo i indywidualnie.

A ja już czekam na „Szkolenie Startowe” z marką dermaviduals®, aby móc w sposób całkowicie spersonalizowany odpowiadać na potrzeby moich klientek.

Monika Williamson

Gabinet Kosmetyczny Fenomen Piękna, Jelenia Góra

Wiedza przekazana w sposób łatwy i zrozumiały

Pani Magda posiada bardzo dużą wiedzę, którą przekazuje w sposób łatwy i zrozumiały. Skorzystałam ze szkolenia w formie online – w prezentacji znalazło się wystarczająco dużo zdjęć, które bardzo dobrze obrazowały omawiane przypadki.

Szkolenie było moim zdaniem wyczerpujące, ja jednak już czekam na kolejne, ponieważ tematy diagnostyki ściśle współgrają z pozostałymi tematami szkoleń.

Ewelina Sitasz

Filozofia Piękna, Gorzów Wielkopolski

Polecam każdemu, kto czuje braki w temacie analizy skóry – to podstawa naszej pracy.

Jestem właśnie po szkoleniu “Wizualna analiza skóry”. Bardzo spodobała mi się czytelność przedstawianych treści, precyzja i konkretne podejście “kawa na ławę”.

Dziękuję za pokazanie pracy z mapą twarzy, przedstawienie plusów i minusów aparatury diagnostycznej oraz za umiejętność “odczytywania kondycji skóry w czasie”.

Polecam każdemu, kto czuje braki w temacie analizy skóry – to podstawa naszej pracy. A ja już czekam na szkolenie “Fundament pracy kosmetologa”.

Anna Szulc

Bellente Klinika Urody, Oborniki

Nauczyłam się pełniejszej diagnostyki skóry

Szkolenie “Wizualna analiza skóry” to merytoryczne przekazanie wiedzy, bez zbędnych, podstawowych informacji, które już znam.

Nauczyłam się pełniejszej diagnostyki skóry z rozszerzeniem o pojęcia, o których już słyszałam, ale nie wiedziałam jak rozpoznać je na skórze.

Szkolenie zmotywowało mnie do zmiany mojego wywiadu, a także wprowadzenia pełnych procedur, aby nowa osoba wchodząca do zespołu mogła pracować według ustalonych standardów.

 

Daria Graca

Instytut Zdrowej Skóry, Gorlice

Szkolenie pozwoliło mi w zupełnie inny sposób spojrzeć na skórę i zobaczyć co się dzieje w niej głębiej.

Szkolenie “Wizualna analiza skóry” pozwoliło mi w zupełnie inny sposób spojrzeć na skórę i zobaczyć co się dzieje w niej głębiej. Uważam, że jest to wiedza zaawansowana, ale najbardziej istotna w planowaniu różnych terapii kosmetologicznych.

Z pewnością będę wracała do materiałów z tego szkolenia najczęściej. Ogromne gratulacje dla Pani Magdy Komorowskiej za stworzenie tak istotnego szkolenia w świecie kosmetologii!

Sylwia Jagodzik

Livmed Kosmetologia Medyczna, Gostyn

Praktyczna wiedza, duża ilość zdjęć i przykładów

To co na szkoleniu mi się najbardziej podobało to przekazywanie praktycznej wiedzy, duża ilość zdjęć i przykładów.

Bardzo pomocne jest nagranie umożliwiające powrót do materiałów ze szkolenia. Czekam na więcej!

Anna Czarnecka

Le Petite Instytut Zdrowia i Urody, Pułtusk

Wyczerpujące podejście do tematu

Bardzo doceniam sposób przekazania wiedzy oparty na wieloletniej praktyce oraz wyczerpujące podejście do tematu diagnostyki skóry.

Karina Zontek

szkoleniowiec BioEstetic

Nie wiem, jak wcześniej mogłam pracować bez tych szablonów.

Szkolenie “Układanie Planów Pielęgnacji” sprawiło, że w końcu zaczęłam pisać Beauty Plany tak jak to powinnam była od początku. Nie wiem jak wcześniej mogłam pracować bez tych szablonów.

To ogromne ułatwienie i ulga, że wszystko będzie napisane w prawidłowej kolejności, jasno i zrozumiale dla Klientki.

Szkolenie zmotywowało mnie do zmiany mojego Beauty Planu i dało kolejne, nowe procedury, które mogę przekazać nowym osobom wchodzącym do mojego zespołu.

Renata Walewska

Centrum Urody Renata Walewska, Warszawa

Niezawodny pomocnik w codziennej pracy kosmetologa.

E-book „80 typów cery” to niezawodny pomocnik w codziennej pracy kosmetologa. Pomaga w precyzyjnym określeniu typu cery klientki, co jest podstawą do ułożenia terapii.

Jest w nim wiele cennych wskazówek pielęgnacyjnych – pomaga w doborze odpowiednich zabiegów. Stan cery moich klientek po jego zakupie szybko i bezpiecznie uległ poprawie.

Z całego serca polecam!

Nina Hoffman

Gabinet Kosmetologiczny Nina Hoffmann, Inowrocław
Strzałka
Strzałka

Zaufali mi