Witaj w moim świecie! Jeśli tak samo jak ja, możesz powiedzieć o sobie, że masz bzika na punkcie skóry to nie mogłaś lepiej trafić!

Odkąd pamiętam skóra fascynowała mnie najbardziej. Jako osoba tuż po maturze, nie wiedziałam jeszcze, w jakim kierunku takie zainteresowania pokierują moim życiem. Wybrałam więc studia na II Wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia, ale szybko okazało się, że ta dziedzina medycyny nie zaspokaja moich potrzeb. Jednocześnie studiując inny kierunek, postanowiłam rozpocząć naukę w studium kosmetycznym i przyswoić praktyczną naukę zawodu kosmetyczki. Po 8 latach pracy uzupełniłam swoją edukację o kolejne studia wyższe na kierunku Kosmetologia kliniczna

W gabinecie zajmuję się diagnostyką skóry, jej pielęgnacją oraz prawidłowym zastosowaniem preparatów kosmetycznych dla konkretnych problemów skórnych.

Niezwykle pasjonuje mnie spersonalizowana terapia i układanie indywidualnych planów pielęgnacyjnych przy użyciu produktów marki  dermaviduals®.

Wspólnie z Anią Ratyńską piszę bloga, prowadzę kanał Zdrowa Skóra na Youtube i dostarczam mnóstwo wartościowych materiałów zupełnie bezpłatnie. Korzystaj, ciesz się kosmetologią i rozwijaj swoje umiejętności!

O mnie w liczbach:

  • Jako kosmetolog pracuję od 2010 roku.
  • W 2013 roku rozpoczęłam samodzielną pracę kosmetologa w swoim gabinecie “Zdrowy Styl” w Warszawie.
  • Uczestniczyłam jako prelegentka podczas wielu branżowych spotkań i kongresów, np. Międzynarodowy Kongresie Kosmetycznym IFC Beauty Forum, III Ogólnopolskie Sympozjum Wiedzy o Przebarwieniach Skóry.
  • Od 2019 roku jestem jedynym w Polsce certyfikowanym diagnostą skóry metodą Pastiche.
  • W 2021 roku dołączyłam do grona członków stowarzyszenia International Association for applied Corneotherapy (IAC), wąskiej społeczności profesjonalistów w zakresie korneoterapii.
  • W 2021 roku otrzymałam podwójny tytuł “Corneotherapist”: pierwszy z ramienia stowarzyszenia IAC, a drugi za doświadczenie i ilość wykonanych receptur spersonalizowanej pielęgnacji domowej produktami dermaviduals®.
  • Liczba wykonanych przeze mnie kremów spersonalizowanych przekracza 600 sztuk i stale rośnie. To wspaniale kreatywna praca, do której pragnę zachęcić również Ciebie!

Skorzystaj z bezpłatnej bazy wiedzy, którą mam dla Ciebie

blog

Blog

Tutaj przeczytasz treści, które dla Ciebie przygotowałam

yt

Youtube

Tutaj obejrzysz cykl odcinków "Zrozumieć skórę"